Urla Organizasyon

Kına OrganizasyonuEn heyecanlı, en özel gecelerinizdir kına geceniz. Profesyonel bir ekip ve organizasyonla, gecenizi unutulmaz hatırlanası kılmak ise sizin kararınız.

Biz sizin için, Urla için en iyiyi, en mükemmeli sunuyoruz. Bu gecede her şeyin mükemmel ve eksiksiz olmasını isteriz. İşte bu nokta da, hayalinizde ki koreografik akış, profesyonel  Kına Ekibi kızlarımız  Dj’imiz yanınızda olacaktır. "Mükemmel diye bir şey yoktur" demeyin. Firmamız sizlere urla organizasyon, urla kına organizasyonu, urla masa kiralama, urla sandalye kiralama, urla kına tahtı kiralama, urla nedime kiralama, urla hint kınası hizmetleri de vermektedir. Artık Urla Kına organizasyonları "Bizim İşimiz" siz sevdiklerinizle gecenin keyfini çıkarın. Sizler için titizlikle hazırlamış olduğumuz Kına paketlerimiz hakkında bilgi almak için size bir telefon kadar yakınız.

MEMNUNİYET GARANTİLİ KINA ORGANİZASYON

Müşteri memnuniyet garantili kına organizasyonları düzenleyen firmamız, düğün salonu ve kına salonlarının yanı sıra özel olarak yat ve tekne gibi farklı mekanlarda da kına gecesi organizasyonları düzenlemektedir. Aynı zamanda daha farklı kına organizasyonu isteyen müşterileri içinde kaliteli çözümler sunan firmamız, Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir.

tÜRKİYE'NİN MEMNUNİYET GARANTİLİ KINA ORGANİZASYON MARKASI

Yeni gelin adayları için evlilik günü öncesinde, hayatlarının en özel gecesi olarak bilinen kına geceleri, aynı zamanda en özen gösterilen organizasyonlar olarak bilinmektedir.

Genel olarak gelin, kız arkadaşları ve sevdiği aile dostları ile birlikte kutlanan kına geceleri için sıradan ev alanlarında klasik kutlamalar yerine, son yıllarda hizmet gösteren kaliteli organizasyonlar tercih edilmektedir.

Sektörde uzun yıllar profesyonel ekipleri ile birlikte hizmet vermekte olan Urla Kına Organizasyonu şirketimiz, unutulmaz anların yaşatılmasını sağlamaktadır.

İşini para kazanmaktan daha çok, tutkulu ve büyük bir aşkla gerçekleştirmekte olan firmamız, bu güne kadar yaklaşık olarak 800’den fazla gelinin kına gecesini düzenlemiştir.

FULL PAKETİMİZ

-     Kırmızı, Mor, Fuşya ve Hint konsepti ( Kına tahtı, 2 büyük nedime minderi, 2 adet Altın sütun süsleme, kına tepsisi, kına sepeti, kırmızı halı)
-    Gece boyunca seremoniler düzenleyecek 3 Nedime
-    Gelin hanımın bindallısı
-    Damat beyin kostüm
-    Gelin duvağı ve eldiveni
-    Damat omuz örtüsü ve eldiveni
-    Gelin hanımın arkadaşlarının 5 adet kaftanı
-    Rengarenk kemeri
-    Karşılama masası
-    Yürüyüş yolu ve kırmızı halı
-    1 adet tüy ile süslenmiş bendir
-    10 adet tef
-    10adet halay mendili
-    10 adet el mumu
-    2 adet Gelin el çiçeği
-    Lokum ve gül suyu ikramı
-    100 adet kuru kına dağıtımı
-    Testi kırma ve şeker kırma seremonisi
-    Organizasyonu başlatan ilk gelin çıkışı ( davul show ) ve Kına yakma seremonisi ( bendir Show )
-    Özel kına ibriği ile kına yıkama seremonisi
-    İsme özel Altın Kınamıza Hoş geldiniz Çerçevesi  2 metre x 1,5 metre ya da Kınamıza Hoş geldiniz  Tuvali(Konuşma balonları dahil)
-    Yaş kına
-    Mum ve Maytaplar


urla kına organizasyonu, urla kına tahtı kiralama, nedime, hint kınası, kiralama, kına gecesi